מדוע להירשם

מדוע להירשם לביירון בלוג

הכותבים בביירון בלוג כותבים רק כאשר הם מאמינים שיש להם משהו משמעותי להגיד. אין לכותבים לוח זמנים קבוע לכתיבה. תכני הבלוג עוברים בקרת איכות על ידי ד"ר אביאור ביירון. אנו מאמינים כי הרקע והניסיון הרב של הכותבים בא לידי ביטוי באיכות התכנים המוצגים בביירון בלוג. מטרת ביירון בלוג היא להביא לכם תכנים איכותיים, מעניינים, עדכניים ומושקעים.

מכיוון שאין לוח זמנים קבוע לפרסומים, יהיה לך יותר נוח להירשם ולקבל עדכונים דרך האימייל, או קורא RSS (בהמשך הדף יש הסבר מה זה RSS), ברגע שמשהו מתפרסם. כך אין צורך לבקר באתר יום יום בשביל להתעדכן.

אם תרשמו תיהנו מהדברים הבאים

איך נרשמים?

יש שתי דרכים עיקריות להירשם:

1. לחצו כאן בכדי לקבל עדכונים חינם דרך האימייל. ניתן להפסיק את קבלת האימיילים בכל עת. שימו לב שתידרשו לאמת את האימייל שלכם על ידי לחיצה על קישור באימייל שיגיע אליכם.

2. הקליקו כאן בכדי לקבל עדכונים חינם באמצעות קורא RSS לחצו על הקישור הבא, אם אתם לא יודעים מה זה RSS. יש להשתמש בתוכנה בשביל לקרוא את העדכונים. אנו ממליצים על תוכנה חינמית בשם Google Reader.

הפרטיות שלך חשובה לנו

אנו מבטיחים לא לחלוק את האימייל שלך עם אף צד שלישי. אנו לא נשתמש באימייל שלך בשביל לשלוח לך מידע, מלבד מה שמפורסם בבלוג.

מתקשים להירשם?

אם יש לכם קושי כלשהו להירשם, אנא צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם.

עוד דבר אחד קטן…

מצאתם את הבלוג שימושי? יש לכם אתר או בלוג משלכם. נשמח אם תמליצו עלינו ותוסיפו קישור ל http://www.eby.co.il/byronblog או ל http://www.eby.co.il – כל קישור נוסף עוזר!