אודות

מי אנחנו

חברת ביירון מספקת שירותי שפות מאז 1987. מטרתנו לעזור ללקוחות שלנו לתקשר באופן טוב יותר בעת השימוש בשפות. ביירון מעסיקה את מיטב אנשי המקצוע בתחומים: תרגום, לימוד שפות וכתיבה טכנית. אנו יושבים במזכרת בתיה וביבנה אך אנו מספקים שירותי שפות ללקוחות בכל הארץ ובמדינות רבות בעולם. תוכלו לקרוא כאן עוד על אודות חברת ביירון.

על הבלוג

הבלוג מיועד לכל אלו שנתקלו בבעיה, רוצים לקבל טיפים או מעוניינים להעמיק את ידיעותיהם בתחומים שונים של שפות. תוכלו להתעדכן בחדשות הקשורות לשפות בארץ וברחבי העולם, לקבל מידע מועיל (לדוגמא: איך לחסוך כסף בקניית שירותי שפות), לקרוא על מקרים אישיים מעניינים מעולם השפות, לקרוא ראיונות עם אנשים מרתקים, וכן להתעדכן מה חדש בחברת ביירון.

מי כותב בבלוג?

בבלוג כותבים מומחים מתחומים שונים. אם אתם חושבים שיש לכם מספיק ניסיון ומה להגיד ואתם מעוניינים להצטרף לצוות הכותבים בבלוג זה, או פשוט לתרום פוסט חד-פעמי, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. לחצו כאן בכדי לראות את רשימת הכותבים בביירון בלוג.

איך ליצור איתנו קשר

תוכלו ליצור איתנו קשר דרך האתר שלנו בדף יצירת קשר.

איך להתעדכן בקלות

מצאתם את החומר בבלוג זה מעניין ואתם מעוניינים לקבל עדכונים. ניתן לעשות זאת באמצעות האימיילטוויטר, פייסבוק או RSS. תוכלו לקרוא כאן מדוע כדאי להירשם.

זכויות יוצרים

התוכן שבבלוג זה מוגן בזכויות יוצרים של חברת ביירון סמינרס. ניתן לצטט דברים מבלוג זה אך יש להוסיף קישור לדף שממנו מצטטים.