נתנו לביירון לתרגם מסמכים בזמן קצר ובלתי אפשרי, והם ביצעו את המשימה בצורה טובה ומהירה. תודה רבה על תרגום מקצועי ומדויק. מוטי באלבול, סמנכ"ל כספים, ברגרואין

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Please write a subject for your message.
או צלצלו:
077-3435395

תרגום צרפתית מקצועי ומהיר


" התרגום לצרפתית מצויין וסופר מקצועי. זו תעודת כבוד עבורכם."

ניסים לוי, סיניסימה 

בביירון מאמינים כי תרגום צרפתית איכותי משמעותו תרגום מדויק אשר מעביר את המסר המקורי באופן אמין. כמו כן, על הטקסט בשפת היעד להיות זורם כך שישמע טבעי לקוראים, כאילו שנכתב במקור בשפתם. מתרגמים מומחים ובקרת איכות יסודית יצרו לביירון שם בתחום של תרגומים מורכבים וגורמים ללקוחות שלנו לחזור אלינו שוב ושוב.

Byron-woman-translating

תרגום איכותי

היכרות מעמיקה של תרבות צרפת דרושה גם במקרה של תרגום מצרפתית וגם במקרה של תרגום לצרפתית. בכדי להעביר את המסר יש לדעת כיצד המשפט מובן במשמעות המקורית שלו. תופעות כמו כפל לשון ומשמעויות אשר מיועדות לקהל ספציפי לרוב לא יכולות להיות מתורגמות באופן פשטני.

צוות המתרגמים

המתרגמים של ביירון מנוסים מאוד. אנו מקפידים לתת את התרגום למתרגם בצוות אשר בעל ניסיון רב בתחום של המסמך שלכם. רק 10% מהמתרגמים שפונים אלינו מתקבלים לעבודה לאחר בדיקת היכולות שלהם. 

"התרגום ... מצויין"

 אריאל שנהב, קבוצת דיאגרם, פריז

אנו מסוגלים לתרגם במהירות גבוהה ואנו ערוכים לספק תרגום צרפתית דחוף במידת הצורך. לעתים העבודה מחולקת בין מספר מתרגמים ואז אנו פותרים את נושא אחידות השפה על ידי יצירת מילון מונחים וכן באמצעות עורך לשוני שעובר על כל הטקסט ודואג שיהיה תקין ואחיד מבחינה סגנונית.

בקרת איכות

אנו מקפידים להעביר את הטקסט המתורגם בקרת איכות קפדנית. בקרת האיכות כוללת בדיקה שכל הטקסט תורגם, שהעיצוב הגרפי תקין ושהמשמעות הסמנטית הועברה כהלכה ובשפה זורמת. במקרים של תרגום תוכנה אנו גם בודקים שהטקסט מוצג כהלכה על אף השתנות אורך המשפטים בעת התרגום.

תרגום צרפתית בראש שקט

השילוב של מתרגמים מומחים, מערכת בקרת איכות קפדנית וניסיון רב בתרגום צרפתית מקנה ללקוחות שלנו ראש שקט שהתרגום שהם יקבלו הוא הכי איכותי שניתן להשיג היום בשוק. אנו מספקים תרגום מצרפתית לעבריתמעברית לצרפתיתמצרפתית לאנגלית ומאנגלית לצרפתיתצרו איתנו קשר עכשיו ונשמח לענות על כל השאלות, וכן לתת הצעת מחיר במידת הצורך.

 

קישורים מומלצים: מדוע לבחור בחברת תרגומים? אזרחות צרפתיתתרגום מאנגלית לעברית

 

לקוחות:
תנובה