נתנו לביירון לתרגם מסמכים בזמן קצר ובלתי אפשרי, והם ביצעו את המשימה בצורה טובה ומהירה. תודה רבה על תרגום מקצועי ומדויק. מוטי באלבול, סמנכ"ל כספים, ברגרואין

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Please write a subject for your message.
או צלצלו:
077-3435395

תרגום סימולטני מקצועי

זקוקים לשירותי תרגום סימולטני או תרגום עוקב לכנסים, ועידות או פגישות עסקיות? המתורגמנים שלנו הם אנשי מקצוע מנוסים אשר מבצעים את הפעילות המורכבת של תרגום בזמן אמת. אנשי מקצוע מומחים וציוד מתקדם מספקים לכם ראש שקט שהתרגום יבוצע באופן מקצועי. משרדים ממשלתיים וחברות מובילות נותנים אמון בתרגום הסימולטני של ביירון.

Byron-Simultanious-translationחדש! בנובמבר 2017 כנסת ישראל בחרה בחברת ביירון להיות ספק לציוד תרגום סימולטני לחמשת השנים הבאות. 

בין לקוחותינו: כנסת ישראל, משרד הפנים, אורט ישראל, מכון וינגייט, עיריית ירושלים, הסתדרות המורים, מכללת ירושלים, תנועת הצופים, החברה לתרבותByron-Simultanious-translation פנאי וספורט, אקספרו כנסים ותערוכות בע"מ, Environmental Resources Management Limited, החברה לקידום מכירות, המיכל תעשיות דודים, IDC מחקרים בע"מ.

מקצועיות וניסיון

חברת ביירון מעסיקה את מיטב המתורגמנים בישראל, במעל 70 שפות. היכולת לבצע תרגום סימולטני מקצועי דורש ידע וניסיון רב. אנו בוחנים את המתרגמים שלנו ומוודאים שהלקוח מקבל רק את הטוב ביותר. לפני כל אירוע המתורגמנים מתודרכים באמצעות העברת חומרים רלוונטים של הלקוח ושיחה עם הלקוח במידת הצורך. המתרגמים שלנו יהפכו את התקשורת עם הלקוחות לקלה ופשוטה. אין צורך בקניית מנוי או בחוזה ארוך טווח. אין צורך לחכות זמן מייגע בכדי להיות מקושרים עם המתרגם.

ציוד מקצועי מתקדם, שירות מקצועי

חברת ביירון משתמשת בציוד המשוכלל והעדכני ביותר לצורך תרגום זורם בזמן אמת. הטכנאים המנוסים שלנו יגיעו אליך שעתיים לפני תחילת האירוע כך שתוכל להיות סמוך ובטוח שברגע שהוא מתחיל, אנחנו כבר נהיה מוכנים ומזומנים לשדר את התרגום בזמן אמת, באיכות וללא תקלות. הציוד המתאים, יחד עם תודעת השירות, האחריות והמתורגמנים הנכונים, מבטיח תקשורת יעילה.

 

מייק פנס מאזין לבנימין נתניהו דרך תרגום סימולטני של ביירון
סגן נשיא ארה"ב מאזין לבנימין נתניהו באמצעות תרגום סימולטני של ביירון. קרדיט צילום: גיל יוחנן

 

 

 

 

 

תרגום סימולטני מותאם לתחום שלכם

אנו מתאמים את המתרגם לנושא שיש לתרגם. כך שאם אתם זקוקים, לדוגמא, למתרגם בתחום העסקים והכלכלה, אנו נספק לכם את אנשי המקצוע המתאימים. אנו מספקים תרגום סימולטני לכל הצרכים השונים, למשל: ליווי אורחים מחו"ל, תרגום בבתי משפט, בכינוסים, בהשתלמויות, בכלי התקשורת ובישיבות. אנו נברר את הצרכים שלכם ונדאג שהתרגום יעשה באופן המקצועי ביותר כך שיענה על הציפיות שלכם. ניתן להשתמש גם בשירותי ההקלטות והתמלול של ביירון. מומלץ לקרוא גם על מערכת הדרכה אלחוטית לסיורים.

תרגום סימולטאני דחוף

אנו ערוכים לבצע תרגום בהתראות קצרות. במערך שלנו יש עשרות מתרגמים מומחים אשר יעמדו לשירותכם ברגע הקריטי. זקוקים למתרגם סימולטני באופן בהול? צלצלו אלינו עכשיו - 077-3435395.

תרגום סימולטאני לתחום שלכם

אנו מתאמים את המתרגם לנושא שיש לתרגם. כך שאם אתם זקוקים, לדוגמא, למתרגם בתחום העסקים והכלכלה, אנו נספק לכם את אנשי המקצוע המתאימים. אנו מספקים תרגום סימולטני לכל הצרכים השונים, למשל: ליווי אורחים מחו"ל, תרגום בבתי משפט, בכינוסים, בהשתלמויות, בכלי התקשורת ובישיבות. אנו נברר את הצרכים שלכם ונדאג שהתרגום יעשה באופן המקצועי ביותר כך שיענה על הציפיות שלכם. ניתן להשתמש גם בשירותי ההקלטות והתמלול של ביירון. מומלץ לקרוא גם על מערכת הדרכה אלחוטית לסיורים.

"האירוע היה מושלם" נעמי סילפן, מפיקת אירועים, נובמבר 2011

קישורים מומלצים: תרגום סימולטני ב5 צעדים פשוטים,  תרגום לאיטלקית , תרגום מסיניתתירגום עוקבתרגום משפטישירותי תרגום 

 

 

 

 

לקוחות:
תנובה