נתנו לביירון לתרגם מסמכים בזמן קצר ובלתי אפשרי, והם ביצעו את המשימה בצורה טובה ומהירה. תודה רבה על תרגום מקצועי ומדויק. מוטי באלבול, סמנכ"ל כספים, ברגרואין

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Please write a subject for your message.
או צלצלו:
077-3435395

תרגום טכני

המורכבות שבביצוע תרגום מסמכים טכניים והדיוק המחויב בתרגום מסוג זה דורשים מתרגמים מנוסים בתחומים מסוימים ובקרת איכות קפדנית. חברת ביירון מעסיקה מתרגמים טכניים מנוסים בתחומים שונים ומוודאת שכל תרגום טכני עובר בקרת איכות והגהה. זאת כדי להקנות ללקוחות שלנו ראש שקט שהם מקבלים תרגום מקצועי.

מתרגמים טכניים מנוסים

על מנת שמתרגם יבצע תרגום טכני באופן מקצועי, עליו להיות מעורה לחלוטין בתחום הטכני של המסמך. במהלך בחירת המתרגמים של ביירון אנו מוודאים כי יש להם רקע וניסיון בתחום שבו המסמך שלכם עוסק; אנו מקפידים ששפת היעד של המסמך תהיה שפת האם של המתרגם, וכן שתהיה לו שליטה מלאה בשפת המקור (ברמת שפת אם).

מחויבות לסודיות

ביירון מודעים לכך שגם כאשר מדובר על תרגום טכני, מסמכים מסוימים עלולים להיות רגישים כיוון שהם כוללים מידע אישי, מידע מסווג על לקוחות, מידע על החברה שלכם וכדומה. כאחד מאמצעי השמירה על הפרטיות, נעביר לידיכם מסמך שבו אנו מתחייבים לשמור על סודיות מוחלטת.

בקרת איכות

המסמכים הטכניים המתורגמים עוברים בקרת איכות קפדנית של עורכים לשוניים מקצועיים. העורכים, גם הם, מעורים בתחום הטכני של המסמך, כך שכל משפט שתורגם נבדק ביחס למקור כדי לוודא מצד אחד שהתרגום הוא מדויק, ומצד שני, זורם בשפת היעד.

תרגום מהיר

אנו ערוכים לטפל בתרגומים דחופים. המתרגמים המנוסים ומערכת בקרת האיכות היעילה מאפשרים לנו לשמור על איכות גבוהה מתוך עמידה בזמנים. לתרגום דחוף יש תעריפים שונים מאלו של תרגום רגיל.

סיפור הצלחה של תרגום טכני

כדי להתרשם מהיכולות של חברת ביירון בתרגום טכני, אנו ממליצים לכם לקרוא את סיפור ההצלחה הבא, שבו מתואר כיצד התמודדנו עם פרויקט מורכב של תרגום טכני עבור חברת אמרל.

שירות מכל הלב

מבחינתנו, התהליך לא הסתיים ברגע שהחזרנו לכם את התרגום. אם יש לכם הערות או בקשות לשינויים, אנו מטפלים בהן עד לשביעות רצונכם. ההמלצות המופיעות באתר זה יעידו על דעתם של הלקוחות שלנו על השירות ועל האיכות של התרגומים שלנו. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עכשיו לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר.

 
  

 

לקוחות:
תנובה