נתנו לביירון לתרגם מסמכים בזמן קצר ובלתי אפשרי, והם ביצעו את המשימה בצורה טובה ומהירה. תודה רבה על תרגום מקצועי ומדויק. מוטי באלבול, סמנכ"ל כספים, ברגרואין

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Please write a subject for your message.
או צלצלו:
077-3435395

תרגום אנגלית מקצועי ומהיר

חברת ביירון מתמחה בתרגום אנגלית מקצועי המתבצע על ידי מתרגמים מומחים עם שפת אם אנגלית. אנו מקפידים להתאים מתרגם שמכיר את תחום המסמך שלכם. בסיום התרגום מתבצעת בקרת איכות קפדנית שנותנת לכם ראש שקט שהתרגום מקצועי ונאמן למקור. 

"bituah leomi translationהמוסד לביטוח לאומי עובד עם חברת ביירון... מדובר בשרותי תרגום של מסמכים מורכבים ... הדורשים ידע ומיומנות גבוהים. איכות התרגומים היא מעל ומעבר." אייל גולדנר, אגף ארגון ותהליכי עבודההמוסד לביטוח לאומי 

תרגום מדויק וזורם

Timlul-Byron-Transcription

המטרה היא לשמור על איזון עדין בין נאמנות למקור ורושם טבעי וזורם בשפת היעד. אנו שואפים שהטקסט המתורגם יראה כאילו הוא נכתב מלכתחילה בשפת היעד. 

צוות מיומן ומקצועי

אנו עובדים עם מתרגמים מקצועיים בלבד: אנשים שלמדו תרגום ועם הרבה שנות ניסיון בתחום. רק כ-10% מהפונים אלינו לקבלת עבודה כמתרגמים מתקבלים.

בקרת איכות

העבודה של המתרגמים שלנו נמצאת תחת פיקוח מתמיד ובקרת איכות מעמיקה. בבקרת האיכות אנו דואגים לבחון מספר קריטריונים כגון: האם הכל תורגם? האם יש נאמנות למקור? האם הטקסט זורם בשפת היעד? האם יש שימוש נכון במונחים. האם יש כתיבה נכונה של שמות. במקרה של תרגום תוכנה או אתר אינטרנט, יש קריטיונים נוספים.

תרגום מהיר

אנו מתחייבים לעמידה בלוחות הזמנים ולקצב תרגום מהיר תוך שמירה על איכות. בנוסף אנו מציעים שירות תרגום דחוף תוך הקפדה על תרגום אמין ומדויק. אנו מצליחים לעשות זאת באמצעות מתרגמים מנוסים ותהליכי בקרת איכות קפדניים. אתם מוזמנים לקרוא את ההמלצות עלינו ולראות כיצד סיפקנו תרגומים מהירים ומקצועיים. 

שמירה על סודיות

ביירון מחויבת לסודיות מוחלטת, דיסקרטיות ושמירה על פרטיות הלקוח. נשמח לחתום על NDA במידת הצורך.

תרגום אנגלית עברית שיקנה לכם ראש שקט

אם אתם זקוקים לתרגום אנגלית עברית מקצועי, חברת ביירון תקנה לכם ראש שקט. אנו מתמחים בשירותי תרגוםעריכה והגהה, ומספקים שירות ללקוחות רבים בארץ ובחו"ל. אתם מוזמנים לקרוא המלצות וליצור איתנו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר חינם.

 

 

קישורים מומלצים:  לימודי תרגוםתרגום אתר לרוסיתתרגום אנגלית עבריתתרגום אתרים

 

 

לקוחות:
תנובה