נתנו לביירון לתרגם מסמכים בזמן קצר ובלתי אפשרי, והם ביצעו את המשימה בצורה טובה ומהירה. תודה רבה על תרגום מקצועי ומדויק. מוטי באלבול, סמנכ"ל כספים, ברגרואין

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Please write a subject for your message.
או צלצלו:
077-3435395

שירותי תמלול מקצועיים

מתמללים אשר נבחרים בקפידה, תהליך בקרת האיכות ומהירות התמלול מקנים ללקוחות שלנו שקט ונפשי. השילוב של שירותי תמלול מהירים ומקצועים ומחיר תחרותי מסביר מדוע בוחרים בביירון (ראו את ההמלצות עלינו). בין לקוחותיהם של שירותי התמלול של ביירון תוכלו למצוא ארגונים גדולים ומכובדים כמו מכון ויצמן למדע, משרדי עורכי דין, מכון היין ועוד). חברת ביירון מעסיקה מתמללים מקצועיים וכן מספקת שירותי הקלטות אשר הולכים יד ביד עם שירותי התמלול. 

תמלול מהיר 

ביירון דואגים לספק לכם שירותי תמלול מהירים ביותר. המהירים ביותר שניתן למצוא בשוק. השירות המהיר נובע מהעובדה שאנו מעסיקים צוות מנוסה ומיומן שעושה את עבודתו נאמנה מרגע קבלת ההזמנה ועד לרגע שליחת החומר המתומלל בחזרה אליך. במידת הצורך ובהתאם לדחיפות התמלול, ניתן לחלק את העבודה בין כמה מתמללים.

מחויבות לסודיות

ביירון מודעים לכך שחומרים מסוימים המיועדים לתמלול עלולים להיות רגישים כיוון שהם מכילים מידע אישי, מידע מסווג על לקוחות, סודות מסחריים, מידע על החברה שלך וכדומה. במסגרת שירותי התמלול שלנו, כאחד מאמצעי השמירה על הפרטיות, נעביר לידך מסמך שבו אנו מתחייבים לשמור על סודיות מוחלטת. 

אישור נאמנות למקור

חשוב לנו שהתמלול שאותו אנו מספקים יעביר במדויק את המידע של ההקלטה על כל רבדיה. המתרגמים והמתמללים שלנו שואפים לדיוק רב ולנאמנות למקור. חלק מהלקוחות שלנו מציגים את התמלולים בבתי משפט. במידת הצורך, אנו מספקים אישור נאמנות למקור. אנו מקפידים לבקש מחיר נוח ותחרותי ביחס לשוק. במקרים של תמלול כמות חומר גדולה אנו מעניקים הנחה נוספת. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר חינם. לחצו כאן לקריאת המלצה על שירותי תמלול.

קישורים נוספים: הקלטות ותמלול, תוכנת תמלול חינמית, תרגום סימולטני, מערכת הדרכה אלחוטית 

 

לקוחות:
תנובה