נתנו לביירון לתרגם מסמכים בזמן קצר ובלתי אפשרי, והם ביצעו את המשימה בצורה טובה ומהירה. תודה רבה על תרגום מקצועי ומדויק. מוטי באלבול, סמנכ"ל כספים, ברגרואין

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Please write a subject for your message.
או צלצלו:
077-3435395

שירותי הקלטות ותמלול מקצועיים

שירותי ההקלטות

חברת ביירון נוסדה בשנת 1987 ומתמחה במגוון רחב של שירותים הכוללים, מלבד שירותי תרגום, לימוד שפות וכתיבה טכנית, גם שירותי הקלטות ותמלול. החברה מעסיקה את מיטב המומחים בתחום ההקלטות. ההקפדה היתרה על שימוש בציוד האיכותי ביותר (דיגיטלי ואנלוגי, באיכות גבוהה לסינון רעשים) מאפשרת לנו להפיק את המיטב גם בסביבת עבודה שאיננה סביבת הקלטה אופטימלית. כמו כן,  הרקע הטכני והניסיון של המקליטים של חברת ביירון מאפשר לנו להקנות ללקוח הקלטה מקצועית עם שקט נפשי. חברת ביירון בעלת שירותי הקלטות הכוללים הקלטות דיונים בבתי משפט, ישיבות דירקטוריון, בוררויות, כנסים, ישיבות מועצות, וועדים, ועוד. בין לקוחותיה של ביירון תמצאו ארגונים גדולים ומכובדים כמו מכון ויצמן למדע. 

שירותי תמלול

ההקפדה בבחירת המתמללים האיכותיים ביותר ותהליך בקרת האיכות של חברת ביירון מקנים ללקוחות שלנו שקט נפשי, ועבודה מקצועית. חברת ביירון שמה דגש על איכות התמלול (כתיבה נכונה והגהה ) יחד עם עמידה קפדנית בלוח הזמנים ושמירת הסודיות של לקוחותינו. שירותי תמלול אצל חברת ביירון כוללים תמלול לשפות שונות ולכל סוגי ההקלטות. תמלול פרוטוקולים של דיוני בתי משפט, בוררות, וועדות, שירותי הקלטות סתר, חקירות וראיונות, ותמלול סימולטני של ישיבות וכנסים של חברות פרטיות וציבוריות, שמציג לקהל את מה שהקהל שומע בזמן אמת.

על מנת להצטרף למועדון הרחב של לקוחות פרטיים וציבוריים אשר כבר מרוצים משירותיה האיכותיים של חברת ביירון, צור עמנו קשר לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר חינם. 

לחצו כאן לקריאת המלצה על שירותי תמלול אצל חברת ביירון.

 קישורים מומלצים: תרגום משפטי, תמלול, תוכנת תמלול חינמית

לקוחות:
תנובה