נתנו לביירון לתרגם מסמכים בזמן קצר ובלתי אפשרי, והם ביצעו את המשימה בצורה טובה ומהירה. תודה רבה על תרגום מקצועי ומדויק. מוטי באלבול, סמנכ"ל כספים, ברגרואין

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Please write a subject for your message.
או צלצלו:
077-3435395

עריכה לשונית איכותית ומהירה

עריכה לשונית מקצועית יכולה להפוך כל טקסט לקריא, מובן ומדויק יותר. עריכה לשונית הכרחית לא רק עבור עבודות ומאמרים אקדמיים, אלא עבור כל מסמך שאמור להעביר מסר ברור ובהיר. אם חשוב לכם להיות מובנים, ואם חשוב לכם שהמסר יועבר באופן חד-משמעי, כדאי שהטקסט שמייצג אתכם יעבור תהליך של עריכה לשונית מקצועית. חברת ביירון מציעה את שירותי העריכה הלשונית המקצועיים והאיכותיים ביותר בישראל.

שירותי העריכה שלנו כוללים שפות שונות (עברית, אנגלית, צרפתית ועוד), וצוות העורכים שלנו הוא מקצועי, מיומן ובעל ניסיון רב. מחלקת העריכה שלנו מספקת שירותי עריכה לשונית ושירותי הגהה לחברות, לעסקים, לאנשים פרטיים ולמגזר האקדמי (עבודות, מאמרים, הצעות מחקר ודיסרטציות) במגוון רחב של שפות. כמו כן אנו מתמחים בעריכה ובשיפור תוכן של אתרי אינטרנט.

עריכה לשונית לבהירות הטקסט

אם אתם חושבים ששיפרתם את הטקסט כמיטב יכולתכם, אך עדיין אינכם מרוצים ממנו, העבירו אותו אלינו לעריכה לשונית. שירותי העריכה שאנו מציעים כוללים שיפור הטקסט והפיכתו לקריא יותר, בהיר ו"זורם", וכן שכתוב ותיקון שגיאות הן בכתיב, הן בתחביר והן בפיסוק. תהליך העריכה הלשונית יהפוך את הטקסט לברור, קולח ומקצועי.

עריכת עבודות אקדמיות

בתחום האקדמי יש דרישה להקפיד על טקסטים בשפה תקינה, שעברו עריכה לשונית יסודית. ד"ר אביאור ביירון, מנכ"ל חברת ביירון, מודע לדרישות אלה ומוודא באופן אישי שהעורכים בחברה יהיו מהטובים ומהמקצועיים בתחום.

עריכת אתר אינטרנט ומגוון טקסטים אחרים

חברת ביירון מציעה שירותי עריכה מקצועיים בידי צוות עורכים לשוניים מיומנים במגוון תחומים ונושאים כגון: פרסום ושיווק, טקסטים רפואיים, ספרים ומאמרים אקדמיים, חוברות הדרכה, חוזים, טקסטים טכניים, מגזינים ועוד. כמו כן, אנו מתמחים בעריכה ובשיפור תוכן של אתרי אינטרנט. לכל תחום יותאם עורך לשוני המתמחה בו.

קבלו ראש שקט עם עריכה לשונית מקצועית

אנו בחברת ביירון רגישים לסגנון הייחודי שלכם בתהליך העריכה. באפשרותנו לספק שירותי סידור ועימוד טקסטים. אנו נדאג שהטקסט שלכם יהיה רציף, אחיד וקוהרנטי ונלווה אתכם בנאמנות עד להגשת טקסט במצב אופטימלי. צוות העריכה הלשונית המקצועי של ביירון מתחייב לסודיות, לדייקנות ולמצוינות. צרו עמנו קשר עכשיו כדי לזכות בביטחון ובראש שקט שהטקסט שלכם נערך בידי עורכי הלשון המקצועיים של ביירון. 

קישורים מומלצים: כתיבה טכנית, כתיבה שיווקית, שירותי תרגום

לקוחות:
תנובה