נתנו לביירון לתרגם מסמכים בזמן קצר ובלתי אפשרי, והם ביצעו את המשימה בצורה טובה ומהירה. תודה רבה על תרגום מקצועי ומדויק. מוטי באלבול, סמנכ"ל כספים, ברגרואין

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Please write a subject for your message.
או צלצלו:
077-3435395

תרגום כלכלי מקצועי

המורכבות שבביצוע תרגום מסמכים כלכליים דורשת מתרגמים שהם אנשי מקצוע מהתחום הפיננסי. חברת ביירון מעסיקה מתרגמים מנוסים ומוודאת שכל תרגום יעבור בקרת איכות מקצועית. דבר זה מקנה ללקוחות שלנו ראש שקט שהם מקבלים תרגום כלכלי מקצועי ומלוטש עם כל המינוחים הנכונים. זקוקים לתרגום דו"ח שנתי, חוזה המכיל מידע פיננסי, אתר אינטרנט כלכלי או מאמר פיננסי? את העבודה חייבים לעשות מומחים בתחום.

Byron-translatedתרגום מהיר 

הניסיון הרב של צוות המתרגמים של ביירון בתרגום הכלכלי עוזר לנו לקצר תהליכים ולספק את התרגום בזמן קצר ובאיכות גבוהה. אנו ערוכים לספק לכם תרגום כלכלי דחוף.

נאמנות למקור

בתרגום מסמכים כלכליים חשוב במיוחד להעביר את המשמעות המקורית של המסמך כך שכל פרט ופרט יהיה נאמן למקור ומדויק. הדיוק שבמסמכים כלכליים דורש עבודת תרגום שהיא מלאכת מחשבת. הדיוק בשימוש במונחים כלכליים והצורך להעתיק מספרים ונוסחאות בצורה מדויקת, הוא קריטי. ביירון מספקת ללקוחותיה את הביטחון כי התרגום נעשה באופן מקצועי וכי המשמעות המקורית נשמרת. במידת הצורך אנו מספקים אישור נוטריוני לתרגום המסמכים.

מחויבות לסודיות

אנו מודעים לכך שמסמכים מסוימים עלולים להכיל מידע אישי, מידע מסווג על לקוחות, מידע פיננסי רגיש על החברה שלך וכדומה. כל הזמנות העבודה שלנו כוללים סעיף של התחייבות על שמירה על סודיות. ניתן גם לקבל מסמך מפורט יותר שבו אנו מתחייבים לשמור על סודיות.

ראש שקט

השילוב של מתרגמים מקצועיים, בקרת איכות קפדנית ושירות לקוחות אדיב מקנה ללקוחות שלנו ראש שקט ובטחון שיקבלו תרגום כלכלי ברמה הגבוהה בשוקאתם מוזמנים לעיין בהמלצות עלינו. לקבלת הצעת מחיר חינם ופרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר

 

   

קישורים מומלצים:  תרגום דחוףתרגום סימולטאניתרגום עוקב, עריכה לשונית

 

 

לקוחות:
תנובה