נתנו לביירון לתרגם מסמכים בזמן קצר ובלתי אפשרי, והם ביצעו את המשימה בצורה טובה ומהירה. תודה רבה על תרגום מקצועי ומדויק. מוטי באלבול, סמנכ"ל כספים, ברגרואין

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Please write a subject for your message.
או צלצלו:
077-3435395

תרגום פרוטוקולים קליניים

ביירון שירותי תרגום מספקת תרגום פרוטוקולים קליניים לשפות שונות. החברה מציעה לספק תרגום תקף של פרוטוקולים קליניים לצד גיבוי תרגום.

הספונסר של כל ניסוי קליני מפתח בדרך כלל פרוטוקול קליני מפורט. הפרוטוקול הקליני מתאר את מטרת הניסוי, מסביר כיצד ייערך הניסוי וכיצד ינותחו התוצאות. ועדת האתיקה חייבת לבחון את הפרוטוקול בטרם תחילת הניסוי. הפרוטוקולים מוכנים בהתאם לקווי ההנחיות לפרקטיקה קלינית, המקובלים מבחינה בינלאומית, שפיתחה הוועידה הבינלאומית להרמוניזציה (ICH). חלק מהמדינות דורשות את הגשתו של תרגום הפרוטוקול הקליני כדי לבצע את הניסוי הקליני. לעיתים מספיקה הגשתה של תמצית.

למתרגמי חברת ביירון ניסיון וידע אשר יבטיחו לך כי כל תרגום פרוטוקולים אשר יופנה אלינו, ייעשה בצורה המדויקת והאיכותית ביותר.

על מנת להצטרף למגוון הרחב של לקוחות פרטיים וציבוריים המרוצים משירותיה האיכותיים של חברת ביירון צרו עמנו קשר לקבלת הצעת מחיר לתרגום טופסי הפרוטוקולים הקליניים הדרושים לכם. 

קישורים מומלצים: תרגום תוויות תרופת המחקרתרגום ניסויים קלינייםתרגום טופסי הסכמה מדעת, תרגום רפואי 

 

לקוחות:
תנובה