נתנו לביירון לתרגם מסמכים בזמן קצר ובלתי אפשרי, והם ביצעו את המשימה בצורה טובה ומהירה. תודה רבה על תרגום מקצועי ומדויק. מוטי באלבול, סמנכ"ל כספים, ברגרואין

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Please write a subject for your message.
או צלצלו:
077-3435395

ביירון - תרגום ושירותי שפות

ביירון מעסיקה את מיטב מומחי השפות בישראל  

חברת ביירון נוסדה בשנת 1987 ומתמחה במגוון שירותים: תרגום, תרגום סימולטני, לימוד שפות, כתיבה טכנית, כתיבה שיווקית והשמת עובדים בתחומים אלו.

אנו מספקים שירותי שפות איכותיים המסייעים ללקוחותינו בהשגת תקשורת טובה ומקצועית.

 

תרגום

מתרגמים מקצועים הנבחרים בקפידה כמו גם תהליך בקרת איכות בלתי מתפשר של ביירון, מקנים ללקוחותינו שירותי תרגום מקצועיים ושקט ונפשי. אנו מתרגמים יותר מחמישים שפות במקצועיות ובמהירות.

 

לימוד שפות

ביירון מציעה לימודי אנגלית ושפות נוספות עם מיטב המורים למגזר העסקי ולמגזר הפרטי. שפרו את הביטחון העצמי ושטף הדיבור בקורס אינטנסיבי וממוקד.

 

כתיבה טכנית

טקסט ידידותי למשתמש, מדויק, ברור ושימושי מלווה מכשירים, חומרה, תוכנה ותהליכי עבודה רבים. תיעוד מקצועי ונגיש משפיע על תדמית המוצר והחברה והכרחי להצלחתם. לחצו כאן לעוד מידע על שירותי כתיבה טכנית.

כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית איכותית משפרת את יכולת המכירה בצורה משמעותית. הכתבים השיווקיים של ביירון מתמחים בכתיבה לאינטרנט, למסמכים מודפסים, למצגות ולקידום אתרים.

 

תרגום סימולטני ועוקב

ביירון מספקת שירותי תרגום סימולטני ועוקב לכנסים, לוועידות, לפגישות עסקיות ולשיחות ועידה. מתורגמנים מקצועיים וציוד מתקדם תורמים לתקשורת יעילה וזורמת.

 

לקוחות:
תנובה